Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Natalia Kaczmarek

Certyfikowana lektorka języka angielskiego metodą Leo English, która śpiewająco poprowadzi zajęcia:) Chętnie wprowadzi dzieci w świat angielskich bajek i literatury dziecięcej. Studentka pedagogiki na kierunku: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim. Największą satysfakcję czerpie z pracy z małymi dziećmi.

Nina Pańczak

Certyfikowana lektorka języka angielskiego metodą Leo English oraz BLS Communication. Magister filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku nauczyciela. Uzdolniona manualnie i plastycznie, w wolnych chwilach podróżniczka. Wielkie serce dla zwierzaków, psiaki i kociaki mają przy niej istny raj. Swoim zapałem i energią rozbudzi w dzieciach miłość do języka, ponieważ od lat robi to z ogromną pasją! Dorośli kursanci zgodnie twierdzą, że zaraża optymizmem a uśmiech to jej drugie imię.

Bartosz Grobelniak

Certyfikowany lektor języka angielskiego metodą Leo English z dużym doświadczeniem w branży hotelarskiej. Dzieci przyciąga jak magnes co nie powinno dziwić nikogo kto widział go w pracy. Zawsze chętny do pomocy. Godzinami może opowiadać dzieciom o nowinkach technologicznych i astronomii. Nasz specjalista do zadań specjalnych, który nie może doczekać się EMYS-a w szkole.

Roma Zdunek

Certyfikowana trenerka metody Leo Maniak. Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzdolniona plastycznie i manualnie. Animatorka i organizatorka wielu imprez kulturowych na uniwersytecie. Interesuje się psychologią rozwoju człowieka. Nie lubi zostawiać niczego na potem, ponieważ czekając na później, możemy stracić najlepsze chwile.

Eliza Bzderek

Certyfikowana trenerka metody Leo Maniak. Animatorka czasu wolnego i zabaw dla dzieci. Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Na co dzień uwielbia piec ciasto by każdy dzień był słodki i kolorowy. Z wielką pasją i zapałem udekoruje dziecięcy świat efektywnej nauki w naszej szkole.

Łukasz Kamiński

Certyfikowany lektor metody BLS Communication. Wprowadzi w świat angielskiego młodzież i dorosłych z apetytem na wiedzę. Podczas studiów aktywnie uczestniczył w organizacji studenckiej The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience. Prowadził zespół organizujący cykl warsztatów firm komercyjnych dla studentów Politechniki Poznańskiej. Interesuje się mechatroniką oraz motoryzacją. W wolnych chwilach podróżuje i raczy swoich najbliższych najlepszą kawą w mieście :)

Ilona Andraszak

Certyfikowana lektorka metody BLS Kommnuikation. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego dzieci i młodzieży. Z wykształcenia magister filologii germańskiej. Współkoordynator projektów wymiany młodzieży. Odprężenie znajduje słuchając polskiej muzyki rozrywkowej z lat 70 i 80-tych oraz przygotowując w kuchni apetyczne przekąski :)